![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10827208
*
nr 1082 7208
Spegel
+ konsol, höjd: 111+ 55
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2017
kl 18:25:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/1 18:46:14
1
200 kr
8/1 11:06:53
2
450 kr
8/1 23:51:07
3
300 kr
8/1 23:51:07
2
350 kr (Budbetjänt)
8/1 23:51:43
3
400 kr
8/1 23:51:43
2
450 kr (Budbetjänt)
8/1 23:52:09
3
500 kr
9/1 14:32:10
4
600 kr
9/1 17:35:09
5
700 kr
9/1 18:13:31
4
800 kr
9/1 18:16:34
5
900 kr
9/1 18:20:50
6
Vinnande bud
9/1 18:22:44
6
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1082 7208
Spegel
+ konsol, höjd: 111+ 55
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/1 18:46:14 | 1 | 200 kr |
8/1 11:06:53 | 2 | 450 kr |
8/1 23:51:07 | 3 | 300 kr |
8/1 23:51:07 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
8/1 23:51:43 | 3 | 400 kr |
8/1 23:51:43 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
8/1 23:52:09 | 3 | 500 kr |
9/1 14:32:10 | 4 | 600 kr |
9/1 17:35:09 | 5 | 700 kr |
9/1 18:13:31 | 4 | 800 kr |
9/1 18:16:34 | 5 | 900 kr |
9/1 18:20:50 | 6 | Vinnande bud |
9/1 18:22:44 | 6 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:53